SZC logo

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum

OM kód: 203058/008 | 1101 Budapest, Salgótarjáni út 53./b

Intézmény logo

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA

Hírek

2023. okt. 25.


HA

 • hír

Gyárlátogatás a BakerHughes üzemében

Szakmai együttműködő partnerünk a BakerHughes fóti üzemében tettünk látogatást a 2/14A osztállyal

Gyárlátogatás a BakerHughes üzemében

Az idei nyáron megkezdett szakmai együttműködésünk keretében tettünk hasznos és izgalmas üzemlátogatást a BakerHughes fóti telephelyén. Hagyományosan szeretjük technikus tanulóinkat elvinni minél több szakmai programra, ezzel is segítve őket a munkaerőpiacra történő belépésük gördülékennyé tételében.

Látogatásunk során a program végigvezetett bennünket a vállalat tevékenységének áttekintésétől egészen az egyes folyamatokba történő betekintésig. A túra során végig baráti légkört, nyugodt és vidám szakmaiságot tapasztaltunk. Nagy hangsúlyt kapott a BH munkafolyamatainak összeegyeztetése illetve megfeleltetése a Patakyban történő infokommunikációs képzéssel - a jelek szerint bőven vannak közös tartalmi pontok a hálózatok, kábelezés és a szoftver/hardver szimbiózis területén.

Távlati célunk a duális képzés beindítása, szerdai közös programunk nagyban elősegítette a technikus tanulók számára is átlátni: a gyári környezet nem ördögtől való és legalább annyi tanulható meg a szakmából mint az iskola falai között.

Köszönjük a BakerHughes szíves vendéglátását, jól éreztük magunkat és sokat tanultunk a látottakból.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Szakmai együttműködés a BakerHughes vállalattal

Szakmai együttműködés a BakerHughes vállalattal

A BakerHughes nemzetközi nagyvállalat, amely energetikai projektek vezérléstechnikai és diagnosztikai háttérrendszereit biztosítja. Új együttműködésünk reményeink szerint előmozdítja a Patakys technikus diákjaink szakmai és karrierútjainak szélesítését.

2023. okt. 18.


HA

Üzemlátogatás a MicroTop Kft.-nél

Üzemlátogatás a MicroTop Kft.-nél

Idén már hagyoányosnak mondható üzemlátogatást tettünk szakmai partnerünknél a MicroTop Kft.-nél

2023. nov. 7.


HA

Pataky Asztalitenisz házibajnokság 2023

Pataky Asztalitenisz házibajnokság 2023

Pataky Asztalitenisz házibajnokság 2023 eredményei

2023. okt. 11.


HA


Partnereink

 • Baker Hughes
 • MICRO-TOP Kft.
 • SchrackSeconet
 • Equicom
SZC logo

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum


  • Intézmény logo
  • Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum

   1101 Budapest, Salgótarjáni út 53./b

  • Telefon: +36 70 502 1012

   E-mail: pataky@pataky.hu

   OM azonosító: 203058/008


  2023Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum