SZC logo

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum

OM kód: 203058/008 | 1101 Budapest, Salgótarjáni út 53./b

Intézmény logo

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum

HírekKözérdekű adatokKRÉTA

Hírek

2023. okt. 25.


HA

  • szakképzés
  • hír

Gyárlátogatás a BakerHughes üzemében

Szakmai együttműködő partnerünk a BakerHughes fóti üzemében tettünk látogatást a 2/14A osztállyal

Gyárlátogatás a BakerHughes üzemében

Az idei nyáron megkezdett szakmai együttműködésünk keretében tettünk hasznos és izgalmas üzemlátogatást a BakerHughes fóti telephelyén. Hagyományosan szeretjük technikus tanulóinkat elvinni minél több szakmai programra, ezzel is segítve őket a munkaerőpiacra történő belépésük gördülékennyé tételében.

Látogatásunk során a program végigvezetett bennünket a vállalat tevékenységének áttekintésétől egészen az egyes folyamatokba történő betekintésig. A túra során végig baráti légkört, nyugodt és vidám szakmaiságot tapasztaltunk. Nagy hangsúlyt kapott a BH munkafolyamatainak összeegyeztetése illetve megfeleltetése a Patakyban történő infokommunikációs képzéssel - a jelek szerint bőven vannak közös tartalmi pontok a hálózatok, kábelezés és a szoftver/hardver szimbiózis területén.

Távlati célunk a duális képzés beindítása, szerdai közös programunk nagyban elősegítette a technikus tanulók számára is átlátni: a gyári környezet nem ördögtől való és legalább annyi tanulható meg a szakmából mint az iskola falai között.

Köszönjük a BakerHughes szíves vendéglátását, jól éreztük magunkat és sokat tanultunk a látottakból.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Szakmai együttműködés a BakerHughes vállalattal

Szakmai együttműködés a BakerHughes vállalattal

A BakerHughes nemzetközi nagyvállalat, amely energetikai projektek vezérléstechnikai és diagnosztikai háttérrendszereit biztosítja. Új együttműködésünk reményeink szerint előmozdítja a Patakys technikus diákjaink szakmai és karrierútjainak szélesítését.

2023. okt. 18.


HA

Az Én távközlésem - MetalCom verseny

Az Én távközlésem - MetalCom verseny

Ezüstérmet nyert a Pataky csapata az Én távközlésem elnevezésű versenyen!

2024. máj. 3.


HA

Idén is a csúcson: Patakys versenyzők mindkét szakmánkban az OSZTV dobogón!

Idén is a csúcson: Patakys versenyzők mindkét szakmánkban az OSZTV dobogón!

Infokom és Rendszerüzemeltető technikusaink idén is kitettek magukért!

2024. ápr. 26.


HA


Partnereink

SZC logo

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum


Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum

1101 Budapest, Salgótarjáni út 53./b

Telefon: +36 70 502 1012

E-mail: pataky@pataky.hu

OM azonosító: 203058/008


2024Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum